כמה דברים שחשוב שתדעו על תיקון טלפונים

הטלפון הנייד שלכם התקלקל? המסך נשבר או שיש תקלת תוכנה המונעת מכם להשתמש בו באופן תקין? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

במאמר זה תמצאו כמה עובדות חשובות על תיקון טלפונים שאתם פשוט חייבים לדעת.

הכל מתחיל באבחון נכון

ישנן תקלות כמו שבר במסך או בגוף המכשיר אשר ברור עם ההגעה אל המעבדה כי זוהי התקלה הדורשת תיקון, אך ישנם מקרים בהם בעל המכשיר לא יודע בכלל מה הבעיה בו, ובמקרים כאלו ישנה חשיבות גדולה לאבחון הבעיה. לכן חשוב לפנות אל מעבדה מקצועית ומומלצת אשר תוכל לבצע עבורכם את האבחון בצורה מדויקת, ואתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר באבחון אמין ולא מנופח.

סוג חלקי החילוף

במידה ונדרשת החלפה של חלקים במכשיר, ישנה חשיבות גדולה מאוד לסוג החלקים בהם משתמשים. ישנן מעבדות תיקון טלפונים אשר משתמשות בחלקי חילוף שאינם מקוריים ולכן מציעות מחירים זולים משמעותית לעומת מעבדות אשר משתמשות בחלקי חילוף מקוריים. אך במקרה הזה, הזול עלול לעלות לכם ביוקר במידה והחלק יהרס בתוך זמן קצר ותצטרכו לבצע תיקון נוסף.

לא תמיד משתלם לתקן

לא תמיד משתלם לבצע תיקון של הטלפון הנייד, לעיתים התיקון עולה יותר מרכישה של מכשיר חדש. לכן, כאשר אתם מגיעים עם המכשיר שלכם אל מעבדת תיקון טלפונים, בקשו הצעת מחיר מראש עבור התיקון וכך תוכלו להחליט האם זה בכלל משתלם.

אם מדובר במכשיר טלפון ישן, ייתכן מאוד כי לאחר התיקון הנוכחי יצוצו בעיות נוספות כך שלא בטוח שמשתלם בכלל לתקן את הטלפון הזה, ואולי כבר עדיף לכם לרכוש במקומו מכשיר סלולרי חדש.

טלפון חלופי

מעבדות תיקון טלפונים רבות מספקות לכם טלפון חלופי בזמן התיקון, כך שאם מדובר בתיקון שיארך כמה ימים, ייתכן כי הטלפון החלופי יכול לסייע לכם בתקופה הזמנית.

רק שימו לב במידה ולקחתם טלפון זמני מהמעבדה, לאפס אותו לנתוני היצרן לפני שאתם מחזירים אותו כך שלא ישאר מידע אישי שלכם על המכשיר, מה שעלול לפגוע בפרטיות שלכם.