תבניות וורדפרס

באיזו תבנית תבחרו

מערכת וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הנפוצות ביותר ולא בכדי.

מדובר במערכת ידידותית למשתמש שאינה דורשת ידע רב בתכנות מצד אחד, ומצד שני מדובר במערכת הפועלת על קוד פתוח.

כך שאם האתר שלכם בנוי על מערכת וורדפרס, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם יכולים לבצע כל שינוי שרק תחפצו וכי אינכם תלויים בגורם חיצוני כלשהו. אך אם יש משהו שוורדפרס יכולה בהחלט להתגאות בו הוא התבניות המעוצבות שלה.

6 תבניות וורדפרס שכדאי להכיר

תבניות וורדפרס הופכות את החיים לקלים יותר, ומעניקות לכל אתר מראה טוב וייצוגי. אם אתם בדרך לבניית אתר, אלה כמה מבין התבניות המותאמות שכדאי להכיר:

  1. AVADA – תבנית וורדפרס מעוצבת המתאימה לכל סוגי האתרים. מדובר בתבנית גמישה שבאמצעותה ניתן להשיג כל סוג עיצוב שרק תרצו. מעבר לכך, התבנית מתעדכנת מדי חודש כמעט, ואפשר לעקוב אחר השכלולים והפיתוחים שלה ולעדכן בהתאם לכך את האתר.
  2. Enfold Theme– נחשבת לאחת התבניות האיכותיות יותר של וורדפרס. התבנית כוללת מעל ל-100 מוצרים, פוסטים ודפים, ולכן מתאימה לבעלי חנות אלקטרונית המעוניינת לפרסם קטלוג באתרה.
  3. The7– או בעברית "השביעייה". תבנית זולה יחסית המתאימה למקדמי אתרים מתחילים. עם זאת, המחיר הזול אינו מעיד על התפשרות על איכות. התבנית כוללת 6 פלאגינים, 31 דוגמאות לשימוש ותמיכה שוטפת.
  4. uDesign– תבנית המתאימה לכל מי שאינו מוכן להתפשר על עיצוב מרהיב באתרו. התבנית מגיע עם עיצובים מוכנים, כך שאין צורך להיות מעצב אתרים על מנת להקים אתר איכותי. כמו כן, היא רספונסיבית לנייד, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שגם גולשי המסכים הקטנים יגיעו לאתר שלכם.
  5. KALLYAS– תבנית המתאימה במיוחד לבעלי אתרים שיש להם חנות אלקטרונית, מכיוון שהיא מספקת תמיכה מלאה בווקומרס. התבנית מגיעה עם פיצ'ר לבניית עמודים מסוג Visual Composer, והיא מותאמת לנייד.
  6. X-Theme– אם אתם עדיין מחפשים את העיצוב המתאים לכם ואינכם מצליחים להניח את ידכם על בחיר לבכם, מומלץ לבחור בתבנית X-Theme. מדובר באחת התבניות האיכותיות יותר שיש לה עיצובים רבים מכל הסוגים.

מה ההבדל בין תבנית רגילה לפרמיום

כאשר חיפשתם תבניות וורדפרס, לא יכולתם שלא לשים לב לעובדה שבחלק מהמקרים מדובר בתבניות רגילות, ובמקרים אחרים מדובר בתבניות פרמיום. ממבט ראשון נדמה כי ההבדל העיקרי בין התבניות הוא שאת התבניות הרגילות ניתן להתקין בחינם, ואילו תבניות הפרמיום מותנות בתשלום מראש.

מקדמים לא מעטים מעדיפים לשלם ולהתקין את תבניות הפרמיום מכמה סיבות. ראשית, תבנית פרמיום היא תבנית מהירה יותר. מכיוון שאתם משלמים עליה, מתכנתים עובדים על תבנית הפרמיום בכל עת כדי לשפר את ביצועיה. שנית, תבנית פרמיום נחשבת למתקדמת יותר, ועל כן מאפשרת לכם לחסוך בזמן עבודה יקר. ולבסוף, תבנית הפרמיום נוחה לתפעול וכוללת שירותי תמיכה טכנית במקרה של בעיה או שאלה.