שירותי מחשוב

שירותי מחשוב בענן – שומרים על בטוח!

שירותי מחשובבתור בעל עסק, הדבר החשוב ביותר שתרצה לדעת הוא שכל הנתונים החשובים לך, מאוחסנים ושמורים באופן יעיל. אחד מאמצעי העזר היעילים ביותר לאחסון ולשמירת נתונים הוא שירותי מחשוב ענן.
שירות מחשוב ענן הינו שירות ווירטואלי חיצוני המתאים לבתי עסק או משתמשים פרטיים. כל בעל עסק יכול להתחבר לענן, ועליו לשמור את כל המידע הרלוונטי עבור בית העסק.

שירותי מחשוב ענן – מדוע זה כדאי?

אחת התקלות שמחשבים אישיים ורשתות נתקלים בהם לעיתים קרובות, הוא אובדן מידע פתאומי. לא נדיר שבמערכות המידע של הארגון מתרחשת תקלה עקב מחיקה בשוגג או וירוס זדוני שחדר לרשת. במקום שכל המידע ימחק ויאבד, מה שיגרום הפסד משמעותי לחברה, שומרים את המידע על גבי השרתים המחוברים לבית העסק בשירות מחשוב "ענן" וירטואלי בטוח. טכנולוגיית מחשוב ענן מגבה את כל המידע במקום אחד, שמור ובטוח. המידע נמצא על גבי כמה שרתים, וגם במידה ואחד השרתים ניזוק, המידע נשמר במלואו על גבי שרת חלופי. כמו כן, הגישה למידע אינה מוגבלת כלל. כלל העובדים בארגון יכולים לצפות במידע בו זמנית, עובדה המאפשרת שיתוף פעולה פורה ביניהם.

פתרונות מחשוב מתקדמים לייעול העסק

כידוע, אינה דומה תפוקתו של עובד בודד לתפוקתם של כמה עובדים יחד. שיתוף פעולה בין כל אחד ואחד מעובדי הארגון מניב תפוקה משופרת במיוחד. בעבר, כל עובד היה פועל בנפרד ובמידה ורצו להביא את כלל העובדים לשיתוף פעולה, היה צורך בישיבת צוות. כיום, באמצעות שירותי מחשוב מתקדמים בטכנולוגית מחשוב ענן, כל העובדים יכולים לעבוד יחד על אותם הקבצים מכל מקום בעולם. הקבצים זמינים לרשותם בכל זמן ובכל מקום בעולם- בבית או בבית העסק.
כמה דוגמאות לשירותים ממוחשבים במסגרת מחשוב ענן:

  • שרתים ווירטואליים בענן – הלקוח יכול לגשת למידע, המאוחסן ומגובה בכמה שרתים.
  • גיבוי בענן – הצפנה של תכני המחשב בשרת ווירטואלי מרכזי.
  • שרות ספאם – תמיכה בשירותי המחשוב, המספקת הגנה מפני תקלות, ווירוסים וספאם.
  • תיבות דואר בענן – העברת תיבות הדואר הקיימות לשרת ווירטואלי או לכמה שרתים ווירטואליים.

גם אתה יכול לקבל שירותי מחשוב מתקדמים. התקדם למחשוב ענן ותתחיל להרוויח!