קידום אורגני באמצעות מאמרים

מה הם מאמרי תוכן

מאמרי תוכן הם מאמרים שונים הקשורים לנושא בו האתר שלכם עוסק. מאמרי התוכן האלו מוכנסים לאתר, בדרך כלל תחת קטגורית מאמרים. מאמרי התוכן יכללו ביטויים ומילים אשר יתרמו לקידום אורגני של האתר שלכם. לדוגמה, באתר העוסק במכירת גיטרות, מומלץ יהיה לפרסם מספר גדול של מאמרים בנושאים שונים שעוסקים בגיטרות. בתוך כל מאמר מומלץ יהיה להכניס את מילות המפתח אותן אתם מעוניינים להכניס, כגון, חנות גיטרות, קניית גיטרות, גיטרות איכותיות, וכו'… מאמרי התוכן האלו יתרמו לפרסום אתר האינטרנט שלכם ברשת האינטרנט ויקפיצו את אתר האינטרנט שלכם במנוע החיפוש של גוגל.

איך זה עובד

איך מאמרי תוכן בעצם קשורים לקידום אורגני? קודם יש להסביר מה הוא קידום אורגני. קידום אורגני הינו קידום של אתר אינטרנט שלא באמצעות פרסומות ומודעות, או במילים אחרות, קידום שלא עולה כסף. איך עושים את זה? על מנת להצליח בקידום אורגני, יש להבין איך מנוע החיפוש של גוגל עובד. כאשר אתם מקלידים מילים בשורת החיפוש של גוגל, מנוע החיפוש של גוגל מאתר מתוך מיליוני האתרים שברחבי האינטרנט את אתרי האינטרנט שנמצאים בהן המילים שהקלדתן בכמות הרבה ביותר. ככל שבאתר האינטרנט מילות החיפוש נמצאות בכמות גדולה יותר, כך האתר יתקדם במעלה החיפוש. מכאן יוצא שמאמרי תוכן כאלו מגדילים באופן משמעותי את כמות המילים האלו, ומכאן שהאתר יתקדם במעלה החיפוש בגוגל. ככל שבאתר שלכם יהיו יותר מילים שקשורות לחיפושו בגוגל, כך הוא יעלה במקומות האתרים הנמצאים אחר חיפוש בגוגל, וכך המאמרים תורמים לקידום אורגני.

איך כותבים מאמרי תוכן שיתרמו לקידום אורגני

על מנת להכניס מאמרי תוכן לאתר שלכם, יש לכתוב מספר גדול של מאמרים הקשורים לנושא בו עוסק אתר האינטרנט שלכם. בנוסף, יש לשזור בתוך מאמרי התוכן האלו את מילות המפתח המאפיינות את אתר האינטרנט שלכם. תוכלו לכתוב אותם בעצמכם, אך כיוון שתזדקקו לכמות גדולה של מאמרים כאלו כדי להביא לתוצאות של ממש, תוכלו להיעזר בשירותיהם של חברות שונות שמציעות שירותי קידום אורגני, שיכתבו בשבילכם מאמרי תוכן שיקדמו את אתר האינטרנט שלכם במנוע החיפוש של גוגל.