הר הביטוח – האתר שנותן לכם שקט נפשי

אם במשך עשרות שנים, לא הייתה לישראלים אפשרות אמיתית לקבל מידע נגיש בכל הנוגע לעולם הביטוח, היום אפשר לראות שינוי מגמה אחד וברור, שמגיע ישירות מהרגולטור. בשביל לאפשר לכל בית ולכל משפחה בישראל ליצור את סביבת החיים הפיננסית המתאימה ביותר לעתיד שלה, הוקם אתר הר הביטוח, אשר מבקש לתת לכם את המידע המקיף ביותר בנוגע לאלמנטים שונים בתחום הביטוח, ועושה זאת על בסיס שיתוף פעולה בין מאגרי מידע שונים. נכון להיום, זו היא הדרך הנגישה והטובה ביותר לבצע חיפושים מקצועיים של מידע אמין, או לפני שאתם פונים לקבל שירות מחברות הביטוח השונות.

מה הם היתרונות של אתר הר הביטוח

  1. זמינות אתם לא צריכים לקבוע פגישה טלפונית עם יועץ ביטוח, או להמתין שעות ארוכות על הקו לקבלת נציג. חיפוש אינטרנטי מהיר יציג בפניכם את כל המידע שאתם צריכים, בכל שעה של היום ובכל רגע נתון.
  2. שקיפותבשביל להקל על תהליך עיבוד המידע, אתר הר הביטוח מציג תמונה שקופה ונגישה של מידע בשפה שגם אתם יכולים להבין.
  3. מגווןאתר הר הביטוח מאפשר לכם לבצע השוואת מחירי ביטוח בצורה קלה, אמינה ואיכותית, על בסיס מידע שעובר מהחברות ישירות ללקוח. עם הזנתם את כל המידע האישי והפרטי שלכם בצורה הנכונה, האתר יציג בפניכם פוליסות שמתאימות למצב האישי שלכם ואת המחירים שכל אחת מהחברות מציעה.

לוקחים אחריות על העתיד של המשפחה

המעשה הנכון והבוגר ביותר, שכל משפחה צריכה לבצע, הוא ההתמודדות עם תשלומי הביטוחים. אין לכם אפשרות לבזבז כסף בצורה בלתי אחראית, אם חשוב לכם ליצור עתיד כלכלי נכון המשפחה שלכם. ולכן, ניתן לעשות חיפוש באתר האינטרנט של הר הביטוח, ולגלות מה הם שירותי הביטוח אטרקטיביים והרלוונטי ביותר לצרכים שלכם, ואיך אתם יכולים לנצל אותם. בצורה כזו, אתם תבטיחו שיש לכם את כל הכיסויים הנדרשים למקרה חירום, כמו למשל ביטוח חיים או משכנתא, אבל אתם משלמים עליהם את המינימום האפשרי ולא נמצאים במצב של כפל בטוחי.