דרור אלון יעזור לך לטפס במעלה תוצאות החיפוש בגוגל

כל בעל עסק ואתר רוצה לטפס בגוגל ולהגיע לתוצאות הראשונות. כדי לעשות זאת יש צורך באסטרטגיית קידום אתרים ובמקדם מומחה ובעל ניסיון עשיר. דרור אלון, מומחה בתחום קידום אתרים והמדיה הדיגיטלית, מזמין כל בעל אתר להתקדם, להיחשף למספר עצום של גולשים מדי יום ולקבל יותר לקוחות דרך אתר האינטרנט.

אתר האינטרנט שלך הוא הנכס שלך

אתר האינטרנט שלך הוא נכס לכל דבר. אמנם אין לו מקום פיזי שאפשר להצביע עליו (גם אם הוא יושב על השרת) ואמנם אין תשלום ארנונה, אך הוא נכס שיש לטפח אותו ולנצל אותו בצורה המקסימלית. על פי גישתו של דרור אלון מומלץ להתייחס אל האתר כאל נכס ממשי. למשל, אם הייתם רוצים לפתוח חנות, בוודאי הייתם רוצים לשים אותה במקום בו יש תנועה. כך גם במקרה של האתר, יש לדאוג שיהיה במקום שיוביל לכניסות אליו ולא לקוות שיעשה את העבודה מעצמו. דרך עבודתו של דרור האתרים עולים מעלה ומובילים לתוצאות של כניסות רבות לאתר ומכאן גם הגעה של לקוחות.

דרור אלון עושה קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל מתבצע עם דרור במומחיות רבה. הגישה אומרת כי קידום מסוג זה שווה ערך להשקעה לזמן ארוך. אמנם יותר קשה להשיג אותו (ולשם כך התמחה דרור אלון לאורך השנים, כדי להגיע להישגים אלו), אך התוצאות שלו נשמרות לאורך זמן והגולשים רואים באתר רלוונטיות גבוהה.

הסיבה לכך שקידום אורגני עובד טוב היא שהאתר מופיע בתוצאות הגבוהות בגוגל בלי לשלם והגולשים יודעים היטב מהו ההבדל בין אתר אשר משלם כסף ישיר על כל הקלקה לבין אתר אשר הגיע לתוצאות הגבוהות בשל העובדה כי הוא רלוונטי לגולשים.

תכנון נכון, קישורים ותכנים רלוונטיים

אחד הדברים שקורים בביצוע קידום אורגני הוא העשרה של האתר בתכנים, יצירת קישורים רלוונטיים אשר מפנים אליו, ניתוח וסידורו כך שיהיה נעים לגלישה. כל אלו מתבצעים על ידי דרור המתמחה בתחום הקידום האורגני ובשיווק דיגיטלי לעסקים. זכרו, היום גוגל הוא המקום להשקיע בו ולהתקדם בו, שם נמצאים לקוחותיכם.