מה חשוב לבדוק לפני ששולחים לתיקון שלט של אקס בוקס

עולם המשחקים הווירטואליים רק הולך ומתקדם, עם השנים הפך המרחב הווירטואלי לנחלת הכלל ורבים רוצים להתנסות בעולם הזה, אחד האביזרים המובילים ביותר בתחום הווירטואלי הוא אקס בוקס, ממלא את שעות הפנאי ומייצר הנאה בלתי נשכחת. אך מה קורה כאשר נתקלים בבעיה כששלט האקס בוקס לא עובד? כיצד אפשר לדעת האם ללכת מיד אל טכנאי או לנסות לבצע תיקון שלט של אקס בוקס באופן עצמאי ולפתור את הבעיה בכוחות עצמכם?

הגדרות מתאימות

קונסולת האקס בוקס צריכה להיות מסונכרנת עם מסך המחשב או הטלוויזיה,כדי שהיא תעבוד כמו שצריך צריך להגשיר מראש את הפונקציות במכשיר האקס בוקס, לפי הוראות המגיעות עם המכשיר ניתן להתאים את ההגדרות למכשיר החשמלי (מחשב, טלוויזיה) לפני שהולכים אל טכנאי בדקו אם ההגדרות אכן מתאימות למכשיר החשמלי .

סוללות חלשות

כן גם זה יכול לקרות שהסלולות בשלט של אקס בוקס חלשות מידי ובגלל זה אין אפשרות להשתמש בשלט. לכן במקרה שהשלט לא עובד בידקו האם הסוללות תקינות, החליפו סוללות בשלט ותנסו שוב.

דבר נוסף שצריך לשים לב זה שהסוללות מונחות במקום הנכון ולא הפוך, לכל סוללה יש סימן פלוס ומינוס ויש להכניס את הסוללות במקום המתאים. וודאו שהדבר אכן נעשה כך.

סינכרון בין השלט לאקס בוקס

פעולת הסינכרון בין האקס בוקס לשלט היא חשובה ואפילו חשובה מאד. מאחורי השלט יש כפתור קטן שמבצע סינכרון , יש להפעיל אותו ולעיתים שוכחים לעשות זאת וזו הסיבה שהשלט לא עובד כי אין סינכרון בין השניים.

במידה ויש כמה שלטים חשוב לבצע את פעולת הסנכרון גם בהם על מנת ליהנות מחווית משתמש רחבה יותר.

חיבור תקין של הכבלים

ישנו כבל המחבר בין השלט לבין הטלוויזיה וודאו כי צד אחד של הכבל מחובר למקום הנכון במחשב והצד השני מחובר לשלט, אם עדיין השלט לא עובד החליפו את הצדדים של הכבל ובדקו עכשו, לפעמים החלפת צדדים של הכבל יכולה למנוע מהשלט לעבוד.

זה רק חלק קטן מסיבות רבות שיכולות לצוץ בנושא חיבור והתקנה של אקס בוקס.

אז לפני שאתם מחליטים לבקר את טכנאי המחשבים ולהוציא כספים רבים שיכלתם לחסוך, בדקו את האפשרויות האלו ויכול להיות שלא תצטרכו ממש לצאת מהבית.