3 סיבות ללכת על קורס האקינג

עולם הסייבר או יש יאמרו תעשיית הסייבר נוצרו והתפתחו במטרה למנוע או למזער מצבים בהם נחשפים פרטיים אישיים, מידע סודי ו/או חסוי כחלק מהיותנו עושים שימוש מתמיד ובלתי פוסק ברשת האינטרנט. מחקרים רבים נעשים בתחום ולמעשה ככל שהאיומים ברשת הופכים גדולים יותר, תחום הסייבר הולך ומשתכלל עוד יותר. בכל יתרון יש גם חיסרון ולמרות יתרונותיה הרבים של רשת האינטרנט, עליהם ניתן לכתוב ספר שלם, החיסרון שבה בא לידי ביטוי בהיותה פרוצה לעיני כולם. חיסרון זה נחשף גם בהיבט האישי וגם בהיבט הארגוני ולכן הלוחמה בסייבר המתבצעת בעזרת אנשי אבטחת מידע וסייבר – האקרים בשירות החוק הפכה להיות בין התחומים החשובים, החיוניים והפופלאריים בשנים האחרונות בקרב ארגונים, חברות ועסקים.

הרי מצד אחד רשת האינטרנט, עולם הדיגיטל ופלטפורמות שונות משתכללים ועוברים שינויים כל הזמן, אך מצד שני נוצר סוג של פער בין התקדמות זו ליכולת שלנו לאבטח את אותם שינויים. בכדי שנוכל ליצור מצב של אבטחת מידע המתקדמת צעד אחר צעד עם אותם שינויים שמתרחשים, עלינו לטפח את נושא אבטחת המידע ולאפשר גם לתחום זה להתקדם. אנשים שעוסקים בתחום חייבים להיות בעלי יכולת יצירתית גבוהה שתאפשר להם בעזרת מחשבה, כלים וידע ליצור באמצעות שיטות ומיומנויות שונות מערכות הפעלה שיגנו על אותו מידע ברשת. השוק צמא לאנשי אבטחת מידע שמסוגלים לפתח ולהשתמש בכלים במטרה להתמודד עם מצבי פריצה שונים. האקריו בנתה קורס האקינג המשלב לימודי סייבר ברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק תוך לימוד והקנייה של מגוון כלים הנדרשים להשתלבות מוצלחת ומקצועית. אז הנה לכם 3 סיבות ללכת על קורס האקינג:

  1. מדובר באחד המקצועות הכי מבוקשים היום בשוק ההיי טק – כאמור, ככל שהטכנולוגיה ממשיכה לצמוח, להתפתח ולעבור שינויים, תחום ההאקינג חייב לעלות מדרגה ביחד עם אותם שינויים. כדי שזה באמת יקרה, השוק זקוק לאנשי מפתח שיוכלו להקים ולהגדיר תשתיות תקשורת ושירותי רשת מתקדמים. בנוסף, אותם בעלי מקצוע מסוגלים לתקוף ולהגן בפועל על שרתים, שירותים, תשתיות, רשתות ארגוניות ונכסי פנים, לכן יש לאותם אנשים חשיבות רבה בארגונים שונים.
  2. שוק מוערך בעשרות או מאות מליארדים – היקף הנזקים מאיומי סייבר בשנים האחרונות ממשיך לעלות בהשוואה לשנים קודמות. לתעשיית הסייבר יש חשיבות אדירה ולכן מדובר באחד התחומים בעלי פוטנציאל צמיחה אדיר ובעל השפעה גם על הכלכלה בישראל. עשרות מליוני שקלים מועברים בכל שנה לביצוע מחקרים ומיזמים בתחום.
  3. הקורס מספק מגוון של כלים ומיומנויות בתחום – במסלול מקבלים את הידע והכלים החיוניים ביותר בשוק העבודה, במטרה לאפשר לבוגרים להשתלב בתחום בקלות עם תום הקורס. התכנים המועברים הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה ומעניקים יתרון מרכזי לבוגרי המסלול.