כל מה שרציתם לדעת על תוכנת גרפים

אם אתם רוצים להתחיל להשקיע בבורסה או ללמוד על ניתוח טכני, בוודאי המושג הראשון ששמעתם הוא תוכנת גרפים. תוכנת גרפים הינה תכנה חדשנית אשר מאפשרת לכם לנתח את הגרפים השונים בצורה ברורה יותר, להסיק מסקנות טובות יותר, לבצע ניתוח היסטורי ולשאוב את כל הנתונים להם אתם זקוקים בכדי לקבל החלטה על ביצוע עסקה כזו או אחרת.

היום ניתן למצוא מגוון רחב של תכנות גרפים שונות, חלקן מתקדמות יותר, וחלקן פחות, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בתכנה הנכונה ביותר עבורכם, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

תקופת ניסיון

אחד הדברים החשובים שכדאי לכם לוודא כי אתם מקבלים כאשר אתם בוחרים תוכנת גרפים הוא תקופה של ניסיון. רוב החברות מעניקות תקופת ניסיון של 30 ימים בהם אתם יכולים לבחון את התוצאות של העבודה עם התכנה, לבדוק האם אתם מסתדרים עם הממשק שלה, האם אתם מצליחים להבין את הפונקציות השונות שבה ועוד.

חשוב מאוד לבדוק כי תקופת הניסיון הזו, כאשר מוענקת ללא תשלום, לא מחייבת אתכם בשום דבר כך שאם בסוף התקופה תגלו כי התכנה לא מתאימה לכם ולצורת העבודה שלכם, תוכלו להפסיק את השימוש בה ולנסות תכנה אחרת שאולי תתאים יותר לצרכים שלכם.

לימוד מקצועי

עוד דבר שחשוב לוודא לפני שרוכשים תוכנת גרפים הוא שהחברה מעניקה לכם אפשרות ללמוד את התכנה בצורה מקצועית. אלו יכולים להיות לימודים בעזרת סרטונים און ליין, בעזרת חוברת הדרכה מסודרת או אפילו קורס חינמי, אך בכל מקרה כדאי שתהיו בטוחים כי תקבלו הדרכה מלאה על המערכת מיד בהתחלה, ולאחר מכן בכל שאלה שתהיה לכם יהיה לכם אל מי לפנות מבלי שתצטרכו לשלם יותר על התמיכה והמענה.

כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים תוכנת גרפים ואתם יכולים לעשות בה שימוש בכדי לנתח את הגרפים השונים ולבצע השקעות במניות או מט"ח בצורה בטוחה יותר ותוך הסקת מסקנות נכונות ומדוייקות יותר בהתבסס על הנתונים השונים מתוך הגרפים.