כל המידע על פריוריטי בענן

מהי תוכנת הפריוריטי? מה זה פריוריטי בענן? מה היתרונות? על שאלות אלו ניתן מענה במאמר זה.

פירסט פריוריטי

תוכנת פריוריטי היא תוכנה, שעוזרת לבעלי עסקים ומנהלים בחברות לנהל טוב יותר את העסק והחברה. איך זה קורה? התוכנה מאגדת בתוכה את כל התחומים הרלוונטיים לעסק או החברה וכך, כל המידע מרוכז במקום אחד וניתן לערוך הצלבות מידע ולהפיק מהן את הלקחים הדרושים לניהול יעיל ורווחי יותר. התוכנה מציעה למשתמשים בה את האפשרות לנהל את כל תחומי ניהול העסק תחת קורת גג אחת במקום לפזר את הנתונים בתוכנות שונות, כפי שהיה נהוג עד לא מזמן.

קצת על הענן

את נושא הענן קשה להסביר למי שלא בתחום, אבל ננסה לפשט את העניין. ראשית, הכוונה היא לכך שהמידע, אותו אתם שומרים על הענן, נמצא על מספר שרתים במקום על אחד פיסי. כך, גם אם קורה משהו לאחד מהם, המידע מגובה ועדיין זמין לשימוש.

פריוריטי על ענן

כאשר שמים תוכנת פריוריטי בענן, הרווח הוא כפול: כך נהנים גם מהיתרונות של הפריוריטי וגם מהביטחון, שנותן שירות הענן. אם אתם כבר משתמשים בפריוריטי, אבל באופן פיסי ולא וירטואלי וחשוב לכם לשמור על המידע, מומלץ לכם בחום להעביר את הפריוריטי לענן.

זמינות מתמדת

ברגע שמידע כלשהו יושב על ענן ולא על חומרה פיסית, הוא זמין בכל מקום עם גישה לאינטרנט. היות שאנו חיים בעידן, שבו כולנו עובדים מסביב לשעון ונדרשים להיות זמינים בכל זמן ובכל מקום, פריוריטי על ענן מאפשרת לכל עובד להתחבר למערכת בכל פעם שעולה הצורך ומכל מקום בעולם.

תהליך ההמרה

ככל שהעסק קטן יותר, והפריוריטי יושבת על פחות חומרה, כך יותר קל להעביר אותה לענן וככל שהתוכנה יושבת על יותר חומרה, כך יותר קשה להעביר אותה. הסיבה לכך היא, שככל שיש יותר התעסקות עם חומרה ותוכנה, כך העניין נעשה מסובך יותר. יחד עם זאת, האפשרות תמיד קיימת, גם אם היא לא פשוטה.